bosanski
čeština
Dansk
deutsch
english
español
français
hrvatski
italiano
magyar
nederlands
Norsk
polski
português
român
shqiptar
slovenščina
slovenský
suomalainen
svensk
Türk
Việt
ελληνικά
Беларускія
български
русский
српски
Український
भारतीय
ภาษาไทย
中国的
日本人
Гаряча лінія: +49 15782248200   /    WhatsApp  

Огляд EXW WALLET: Bonus Wallet, Exchange, Car Program, Real Estate Clouds, Travel Program, POS-System та багато іншого Token - Car Program + Real Estate Clouds - Перевірте, досвід і перегляньте цей геніальний бонусний гаманець. Інструкція щодо реєстрації, реєстрації, перевірки та завантаження з Google Play Store або Apple App Store для смартфонів з операційними системами Android та IOS.


Український, Ukrainian - Ukraine,
Еко-система, що складається з мультикриптового гаманця з торговими партнерами, автомобільної програми, обміну, криптовалютної картки, хмари нерухомості, POS-системи та програми подорожей: Зберігайте та керуйте криптовалютами, такими як BitCoin, Ethereum, Litecoin, Bitcoin Cash, Ripple , Tether та USD Coin, а також валюти FIAT. Звіти про досвід, огляди та навчальні посібники на Bonus-Wallet, Crypto Credit Card, Car Program, POS-System, Exchange, Real Estate Clouds, Travel Program та інших. Token Україна, Ukraine
Japanese, Swedish, Czech, Croatian, French, Finnish, Ukrainian, Hungarian, Turkish, Thai, Slovenian, Slovak, Serbian, Russian, romanian, Portuguese, Polish, Norwegian, German, Chinese, danish, Greek, Dutch, hindi, Vietnamese, Bosnian, Bulgarian, belarusian, english, Albanian, Italian, spanish,
Додому - Огляд EXW WALLET: Bonus Wallet, Exchange, Car Program, Real Estate Clouds, Travel Program, POS-System та багато іншого Цільова сторінка EXW - Огляд EXW WALLET: Bonus Wallet, Exchange, Car Program, Real Estate Clouds, Travel Program, POS-System та багато іншого
EXW - Криптовалюта
Ласкаво просимо у захоплюючий світ EXW - швидкий, безпечний, перспективний.

Цей веб-сайт надає інформацію щодо тем, пов’язаних із EXW.
Реєстрація, підтвердження / автентифікація (KYC) та налаштування безпеки (Google 2FA) пояснюються поетапно. Також є детальні інструкції щодо поводження з гаманцем та обміну, а також інформація про EXW бонус та партнерську програму.

Питання та підтримка:
Гаряча лінія: +49 15782248200
або
WhatsApp прямий чатЩо таке EXW?
EXW - компанія, зареєстрована в Європі з головним офісом у Клагенфурті в Австрії. Це приносить юридичну визначеність, як для компанії, так і для користувачів та партнерів.

Основою є гаманець із вбудованим обмінником. В даний час можна обміняти FIAT (EUR), Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH), Litecoin (LTC), Bitcoin Cash (BCH), Ripple (XRP), Tether (USDT), USD Coin (USDC) та EXW. Плануються подальші активи. Процес обміну миттєвий і здійснюється в режимі реального часу.


Можливі депозити SEPA (а незабаром і зняття SEPA). Окрім банківського вкладу SEPA, депозит можна зробити також кредитною карткою.

Система базується на внутрішньому маркері "EXW Token". EXW Token - це маркер ERC-20 на основі Ethereum і функціонує (в основному) як токен утиліти.
Користувачів винагороджують за збереження цінностей у компанії. Притримуючи бонусні жетони, як фізичні особи, так і компанії можуть стати простими, швидкими та повністю автоматизованими, частиною операцій Exchange та інших цікавих областей.

EXW виплачує щоденний бонус до 0,32%.

Завдяки EXW Car Program користувачі гаманця EXW можуть орендувати машину в довгостроковій перспективі без великої тяганини та без кредитного чеку.
Завдяки Real Estate Clouds EXW має намір зробити традиційний міжнародний ринок нерухомості доступним для його учасників у межах своєї системи хмарної економіки.
EXW POS System - це рішення для роздрібної торгівлі, яка хоче прийняти платежі за криптовалюту.
За допомогою запланованої кобрендингової кредитної картки (EXW Card) оплата криптовалютами - це дитяча гра.


Як реалізуються прибутки?

- Комбінуючи біржові та торгові операції, EXW здатний генерувати капітал для клієнтів та компаній з двох напрямків.
- Основна увага приділяється обмінним операціям (обмін валют і криптовалют). Біржа EXW вже використовується декількома компаніями як продукт білої етикетки.
- Частина прибутку також надходить від торгівлі цифровими активами.
- Подальші прибутки досягаються завдяки співпраці в автомобільній галузі, наприклад з автомобільною програмою (EXW Car Program), а також з програмою нерухомості (EXW Real Estate Clouds).
- Додатковий дохід отримується при розширенні екосистеми завдяки впровадженню криптокредитної картки (EXW Card), інтеграції торговців через POS-термінали (EXW POS System), впровадженню EXW Travel (бронювання рейсів, подорожей, готелів тощо) та відкритті ринку.
- Також є діяльність у галузі сільського господарства та дорогоцінних металів (золота).


Особливості EXW
 •   Нагороджений "Кращим постачальником послуг з крипто" (Next Block Guru Awards).

 •   Компанія зареєстрована в Європі зі штаб-квартирою в Австрії.

 •   Варіант депозиту кредитною карткою.

 •   Можливі депозити SEPA у валютах FIAT (EUR).

 •   Негайний обмін FIAT на криптовалюти та криптовалюти між собою.

 •   Інтуїтивно зрозумілий та простий в обробці.

 •   Оплата, переказ та обмін здійснюються негайно - це дозволяє Instant-Change.

 •   Щоденні бонусні виплати до 0,32% за утримання бонусних жетонів EXW.

 •   Виплати можливі в будь-який час.

 •   Прибуткова програма рекомендацій.

 •   Car Program (автомобільна програма з довгостроковою орендою без перевірки кредиту)

 •   Хмари нерухомості у всьому світі (Real Estate Clouds).

 •   Дохід від власного обмінника білих етикеток.

 •   Співпраця з кваліфікованими торговими партнерами.

 •   Незабаром: кредитна картка (Crypto Credit Card), платежі через SEPA, дилерське підключення через POS-систему (Point of Sale) та туристичну програму (рейси, подорожі, готелі).


Запишіть ділову презентацію EXW


Експерти криптовалюти вищого класу в EXW

GIACOMO ARCARO

Він є одним із найдосвідченіших європейських Growth Hacker. Він є професором Collège Des Ingénieurs в TAG Innovation School. Джакомо є засновником Black Marketing Guru і Confindustria Speaker. Він покинув CercaClienti.it у 2015 році за 1 мільйон євро і зараз є одним з найвпливовіших європейських консультантів ICO з понад 140 000 криптовалютами. Він працює в італійській церкві з XII. Століття і очолює команду з 30 Growth хакерів з усієї Європи.
ELOISA MARCHESONI

Наразі вона є наймолодшим консультантом ICO, IEO та STO на крипто-сцені, є впливовим автором статей для деяких основних медіа та справжнім євангелістом блокчейну. Eloisa був названий №1 серед архітекторів європейських моделей токенів та еXпертів EloisaX. Вона є однією з провідних жінок в індустрії блокчейнів, її як такої внесено в Humans of Blockchain та бере активну участь у проекті "NYC Women in Blockchain" і є членом різних асоціацій блокчейн.
GIOVANNI CASAGRANDE

Назва Casagrande відома у світі криптовалют. Giovanni є італійською та має понад 20 років маркетингового досвіду. Він працював у галузі криптовалюти протягом останніх 5 років, є письменником, публічним спікером та маркетингом та консультантом Growth Hacking у багатьох проектах.


Нагороди та відзнаки

Кращий постачальник послуг з оплати криптовалюти
На Next Guru Awards 2019 платіжна послуга EXW Wallet була нагороджена "Best Crypto Payment Service Provider". Видатні досягнення цієї нагороди EXW Wallet включають його інноваційні виплати та щоденні бонуси за рішення щодо торгівлі криптовалютами, які допомагають користувачам отримувати дохід, POS-системи на основі криптовалюти, унікальні кредитні картки криптовалюти, довгострокові прокати автомобілів та хмарні ініціативи.

Кращий блокчейн-підприємець до 30 років
На World Blockchain Summit засновник EXW Wallet, Benjamin Herzog, співзасновник Manuel Batista, співзасновник та CNO Pirmin Troger, отримали нагороду "Best Blockchain Entrepreneur under 30". Нагорода визнає їх зусилля, щоб реалізувати ідеї, що стоять за Wallet Wallet.Зареєструйтеся зараз

Питання та підтримка:
Гаряча лінія: +49 15782248200   або    WhatsApp прямий чат

Інструкція по реєстрації

Огляд EXW WALLET: Bonus Wallet, Exchange, Car Program, Real Estate Clouds, Travel Program, POS-System та багато іншого - Купуйте криптовалюти (BitCoin, Ethereum, Litecoin, Bitcoin Cash, Ripple, Tether та USD Coin) та жетони і оплачуйте EUR (FIAT). Бонусні виплати за утримання жетонів. Гаманець із кредитною карткою Crypto та власним банківським рахунком. Зняття коштів у валютах FIAT та криптовалютах.


EXW-Token -японський, Шведська, чеський, Хорватська, французький, Фінська, Український, Угорська, Турецька, Тайська, Словенська, Словацька, Сербська, Русский, румунська, Португальська, Польський, Норвезька, німецький, китайський, данська, Грецька, Голландська, гінді, В'єтнамська, Боснійська, Болгарська, білоруські, Англійська, Албанська, Італійська, Іспанська, Україна, Ukraine
Український, Ukrainian - Україна, ukrainskyy - invest in grow
ukrainskyy - participate in cannabis/a>

Запит на безкоштовний веб-сайт команди
Цей веб-сайт із вашим реєстраційним посиланням та подальшими маркетинговими матеріалами надаються безкоштовно, якщо ви раніше зареєструвались тут на EXW.

 

Цей веб-сайт є послугою IS-R
НЕЗАЛЕЖНИЙ ПАРТНЕР EXW GLOBAL AG
посилання для реєстрації :
https://exw2.exw-wallet.com/?ref=refmaster


IS-R InternetServices-Reinders
Dipl. Ing. Bernd Reinders
Postfach 2037
46373 Bocholt
Germany
Телефон: +49 28712197467
Mail: [email protected]
Інтернет: https://www.bonus-wallet.com
Skype: marion.reinders2
Дякую!

Вирішальним для вашого успіху є сильна команда.
Ви отримаєте цю домашню сторінку безкоштовно, а також додаткові цільові сторінки та додаткові маркетингові матеріали.


Просто введіть Вашу електронну адресу електронної пошти:


УВАГА:

Цей веб-сайт не є ні особистий фінансовий рада, ні інвестиційну раду. Інформація на цьому сайті не враховувати індивідуальний характер ваших інвестиційних цілей, фінансової ситуації або інвестиційних потреб. Це ваша відповідальність, щоб оцінити, чи є інформація, що міститься на цьому сайті, підходять для ваших індивідуальних інвестиційних цілей, фінансової ситуації або інвестиційних потреб. Ви повинні зробити це раніше, ніж відгук ухвалення інвестиційного рішення, засновані на інформації, що міститься на цьому сайті. .

EXW-Wallet with Exchange, POS-System, and Crypto Credit Card - Token :Відповідь на зростаючі проблеми у фінансовому світі, а також на глобалізацію та міжнародні платежі. Досвід, огляд, підручник та відгуки про цей бонусний гаманець. - Рейтинг, споживчий тест, інформація, огляд та досвід роботи з автомобільною програмою, бонусний гаманець, обмін, хмари нерухомості, криптовалюта, торгівля, POS-система та туристична програма : Огляд EXW WALLET: Bonus Wallet, Exchange, Car Program, Real Estate Clouds, Travel Program, POS-System та багато іншого !


Український, Ukrainian - Ukraine, Україна, Ukraine
/ spanish, Italian, Albanian, english, belarusian, Bulgarian, Bosnian, Vietnamese, hindi, Dutch, Greek, danish, Chinese, German, Norwegian, Polish, Portuguese, romanian, Russian, Serbian, Slovak, Slovenian, Thai, Turkish, Hungarian, Ukrainian, Finnish, French, Croatian, Czech, Swedish, Japanese, Огляд EXW Bonus Wallet: досвід, завантаження, тест та інформація. Банківський рахунок FIAT, Crypto-Wallet, Exchange, Car Program, Real Estate Clouds, Travel Program, Crypto Credit Card, POS-System.

Copyright © 2020 IS-R            EXW умови надання послуги