bosanski
čeština
Dansk
deutsch
english
español
français
hrvatski
italiano
magyar
nederlands
Norsk
polski
português
român
shqiptar
slovenščina
slovenský
suomalainen
svensk
Türk
Việt
ελληνικά
Беларускія
български
русский
српски
Український
भारतीय
ภาษาไทย
中国的
日本人

EXW / EXchangeWorld (ExWorld) İnceleme: EXWallet, EXShift, EXDrive, EXCloud, EXTrade, EXMall ve daha fazlası Token - Car Program + Real Estate Clouds - Vyzkoušejte, zažijte a prohlédněte si tuto geniální bonusovou peněženku. Pokyny pro registraci, registraci, ověření a stažení z obchodu Google Play nebo Apple App Store pro chytré telefony s operačními systémy Android a IOS....


Türk, Turkish - Turkey,
Ticari Ortaklar, Araba Programı, Eşanjör, Kripto Kredi Kartı, Emlak Bulutu, POS Sistemi ve Uçuş Programından oluşan Çoklu Şifreli Cüzdandan oluşan ekosistem.: FIAT para birimlerinin yanı sıra BitCoin ve Ethereum gibi kripto para birimlerini güvenle saklayın ve yönetin. Bonus-Wallet, Crypto Credit Card, Car Program, POS-System, Exchange, Real Estate Clouds, Flight Program ve daha fazlası için İnceleme, İnceleme ve Öğretici. Token Türkiye, Turkey
Greek, Vietnamese, Ukrainian, Turkish, Thai, Slovenian, Slovak, Serbian, Russian, romanian, Portuguese, Polish, Norwegian, Hungarian, Japanese, Italian, Swedish, spanish, english, Dutch, Croatian, hindi, French, Finnish, danish, Chinese, Czech, Bulgarian, Bosnian, belarusian, Albanian, German,
Ev - EXW / EXchangeWorld (ExWorld) İnceleme: EXWallet, EXShift, EXDrive, EXCloud, EXTrade, EXMall ve daha fazlası EXW açılış sayfası - EXW / EXchangeWorld (ExWorld) İnceleme: EXWallet, EXShift, EXDrive, EXCloud, EXTrade, EXMall ve daha fazlası
EXchangeWorld (ExWorld) / EXW - Kripto Devrimi
EXW / EXchangeWorld (ExWorld)'in büyüleyici dünyasına hoş geldiniz - hızlı, güvenli, ileriye dönük.

-
-
-
-
-
-


EXW özellikleri
 •   En İyi Kripto Servis Sağlayıcısı (Next Block Guru Awards) ödülünü aldı.

 •   Avrupa’da merkezi Avusturya’da bulunan şirket.

 •   

 •   FIPA para birimlerinde SEPA mevduatı (EUR) mümkündür.

 •   FIAT'ın kripto para birimleri ve kripto para birimleri arasındaki ani değişimi.

 •   Sezgisel ve kolay kullanım.

 •   Ödeme, transfer ve değişim anında yapılır - Instant-Change mümkün kılar.

 •   EXW bonus belirteçleri için günlük% 0,32'ye varan bonus ödemeleri.

 •   Ödemeler herhangi bir zamanda mümkündür.

 •   Kazançlı öneri programı.

 •   Car Program (kredi kontrolü olmadan uzun süreli kiralama ile araba programı)

 •   Dünya çapında emlak bulutları (Real Estate Clouds).

 •   Kendi beyaz etiket değiştiricinizden elde ettiğiniz gelir.

 •   Nitelikli ticaret ortakları ile işbirliği.

 •   Çok yakında geliyor: kredi kartı (Crypto Credit Card), SEPA ödemeleri, POS sistemi (Point of Sale) aracılığıyla bayi bağlantısı ve seyahat programı (uçuşlar, seyahat, oteller).

EXW'de birinci sınıf kripto uzmanları

GIACOMO ARCARO

O en deneyimli Avrupa Growth Hacker biridir. Collège Des Ingénieurs'te TAG Innovation School'te profesördür. Giacomo, Black Marketing Guru ve Confindustria Speaker'in kurucusudur. 2015 yılında 1 milyon € karşılığında CercaClienti.it'ten ayrıldı ve şu anda 140.000'den fazla kripto takipçisi ile en etkili Avrupa ICO danışmanlarından biri. XII. Yüzyıldan kalma bir İtalyan kilisesinde çalışıyor. Century ve Avrupa çapında 30 Growth hackerdan oluşan bir ekibe liderlik ediyor.
ELOISA MARCHESONI

Şu anda kripto sahnesinin en genç ICO, IEO ve STO danışmanı, bazı büyük medya için etkili bir makale yazarı ve gerçek bir blockchain evangelisti. Eloisa, Avrupa token modeli mimarları ve EloisaX uzmanları arasında 1 numara seçildi. Blockchain endüstrisinin önde gelen kadınlarından biri, Humans of Blockchain tarafından listelenen ve "NYC Women in Blockchain" projesinde aktif olarak yer alan ve çeşitli blockchain derneklerinin bir üyesidir.
GIOVANNI CASAGRANDE

Casagrande adı, kripto para birimi dünyasında bilinir. Giovanni İtalyan ve 20 yılı aşkın pazarlama deneyimine sahip. Son 5 yıldır kripto para endüstrisinde çalıştı, birçok projede yazar, konuşmacı ve pazarlama ve Growth Hacking danışmanı.


Ödüller ve onurlar

En İyi Kripto Ödeme Servis Sağlayıcısı
Next Guru Awards 2019'da EXW Cüzdan ödeme hizmeti "Best Crypto Payment Service Provider" ile ödüllendirildi. EXW Cüzdan'ın bu ödüle yönelik olağanüstü başarıları arasında yenilikçi ödemeler ve kullanıcıların gelir elde etmesine yardımcı olan kripto para birimi ticareti çözümleri için günlük bonuslar, kripto para birimi tabanlı POS sistemleri, benzersiz kripto para birimi kredi kartları, uzun vadeli araç kiralamaları ve emlak bulutu girişimleri yer alıyor.

30 yaşın altındaki en iyi Blockchain Girişimcisi
World Blockchain Summit'de EXW Wallet'ın kurucusu Benjamin Herzog, kurucu ortak Manuel Batista, kurucu ortak ve CNO Pirmin Troger hepsi "Best Blockchain Entrepreneur under 30" ödülünü aldı. Ödül, EXW Cüzdan'ın arkasındaki fikirleri gerçeğe dönüştürmek için gösterdikleri çabayı gösteriyor.ŞIMDI KAYDOL


Kayıt Talimatları

EXW / EXchangeWorld (ExWorld) İnceleme: EXWallet, EXShift, EXDrive, EXCloud, EXTrade, EXMall ve daha fazlası - Kripto para birimlerini (BitCoin ve Ethereum) ve jetonları satın alın ve EUR (FIAT) ile ödeyin. Belirteçleri tutmak için bonus ödemeleri. Kripto Kredi Kartı ve kendi banka hesabına sahip cüzdan. FIAT ve kripto para birimlerinde ödemeler.


EXW-Token -Yunan, Vietnam, Ukrayna, Türk, Tayland, Sloven, Slovak, Sırp, Rus, romanian, Portekizce, Polonya, Norveç, Macar, Japon, İtalyan, İsveç, İspanyolca, İngilizce, Hollanda, Hırvat, Hintçe, Fransız, Fince, Danimarkalı, Çin, Çek, Bulgar, Bosna, Belarus, Arnavut, Alman, Türkiye, Turkey
Türk, Turkish - türkiye, tuerk - invest in grow
tuerk - participate in cannabis/a>
tuerk - cannabis participation

Ücretsiz ekip web sitesi isteyin
Daha önce EXW'e kayıt yaptırdıysanız, kayıt bağlantınız ve daha fazla pazarlama materyali içeren bu web sitesi ücretsizdir.

 

EXW GLOBAL AG'NİN BAĞIMSIZ ORTAKLIĞI
Kayıt bağlantı :
https://exw2.exw-wallet.com/?ref=unknown


 
Teşekkür ederim!

Başarınız için belirleyici olan güçlü bir ekip.
Bu ana sayfayı ücretsiz olarak ek açılış sayfaları ve daha fazla pazarlama materyali alacaksınız.


E-posta adresinizi girin:


ÖNEMLİ NOT:

Bu web sitesi kişisel mali danışmanlık, ne de bir yatırım danışmanlığı ne olduğunu. Bu web sitesindeki bilgiler yatırım hedeflerine, mali durumuna veya yatırım ihtiyaçlarının bireysel karakter hesaba katmaz. Bu web sitesinde yer alan bilgiler, bireysel yatırım hedefleri, mali durum ve yatırım ihtiyaçları için uygun olup olmadığını değerlendirmek için sizin sorumluluğunuzdadır. Bu web sitesinde yer alan bilgilere dayanarak yatırım kararı vermeden önce bu inceleme yapmak gerekir. .

EXW-Wallet with Exchange, POS-System, and Crypto Credit Card - Token :Küreselleşmeye ve uluslararası ödemelere ek olarak finansal dünyada artan sorunlara cevap. Bu bonus cüzdan üzerinde deneyim, inceleme, eğitim ve yorumlar. - Tüketici Testi, Araba Programında Bilgi ve Deneyim, Bonus Cüzdan, Eşanjör, Gayrimenkul Bulutu, Kripto Kredi Kartı, Ticaret, POS Sistemi ve Uçuş Programı : EXW / EXchangeWorld (ExWorld) İnceleme: EXWallet, EXShift, EXDrive, EXCloud, EXTrade, EXMall ve daha fazlası !


Türk, Turkish - Turkey, Türkiye, Turkey
/ German, Albanian, belarusian, Bosnian, Bulgarian, Czech, Chinese, danish, Finnish, French, hindi, Croatian, Dutch, english, spanish, Swedish, Italian, Japanese, Hungarian, Norwegian, Polish, Portuguese, romanian, Russian, Serbian, Slovak, Slovenian, Thai, Turkish, Ukrainian, Vietnamese, Greek, Recenze EXW / EXchangeWorld (ExWorld) EXWallet: Zkušenosti, stahování, testování a informace. Bankovní účet FIAT, EXWallet (Crypto-Wallet), EXShift (Exchanger), EXDrive (Car Program), EXCloud (Real Estate, StartUp, Art,Masternode ), EXTrade (Trading Partner), EXMall (Shopping).

Copyright © 2022            EXW Şartlar ve koşullar