bosanski
čeština
Dansk
deutsch
english
español
français
hrvatski
italiano
magyar
nederlands
Norsk
polski
português
român
shqiptar
slovenščina
slovenský
suomalainen
svensk
Türk
Việt
ελληνικά
Беларускія
български
русский
српски
Український
भारतीय
ภาษาไทย
中国的
日本人

Recenzja EXW / EXchangeWorld (ExWorld): EXWallet, EXShift, EXDrive, EXCloud, EXTrade, EXMall i więcej Token - Car Program + Real Estate Clouds - Testuj, doświadczaj i recenzuj ten genialny portfel premiowy. Instrukcje dotyczące rejestracji, rejestracji, weryfikacji i pobierania ze sklepu Google Play lub Apple App Store na smartfony z systemem operacyjnym Android i IOS.


polski, Polish - Poland,
Ekosystem składający się z Multi-krypto-portfela z partnerami handlowymi, programu samochodowego, wymiennika, karty kredytowej Crypto, chmury nieruchomości, systemu POS i programu lotów.: Bezpiecznie przechowuj i zarządzaj walutami kryptograficznymi, takimi jak BitCoin i Ethereum, a także walutami FIAT. Recenzje, recenzje i samouczek dla Bonus-Wallet, Crypto Credit Card, Car Program, POS-System, Exchange, Real Estate Clouds, Flight Program i więcej. Token Polska, Poland
Italian, Vietnamese, Hungarian, Ukrainian, Turkish, Thai, Slovenian, Slovak, Swedish, Serbian, romanian, Russian, Portuguese, Polish, Norwegian, German, Japanese, Dutch, spanish, hindi, Greek, French, Finnish, danish, Czech, Croatian, Chinese, Bulgarian, Bosnian, belarusian, english, Albanian,
Do domu - Recenzja EXW / EXchangeWorld (ExWorld): EXWallet, EXShift, EXDrive, EXCloud, EXTrade, EXMall i więcej Strona docelowa EXW - Recenzja EXW / EXchangeWorld (ExWorld): EXWallet, EXShift, EXDrive, EXCloud, EXTrade, EXMall i więcej
EXchangeWorld (ExWorld) / EXW - rewolucja kryptograficzna
Witamy w fascynującym świecie EXW / EXchangeWorld (ExWorld) - szybkim, bezpiecznym i wybiegającym w przyszłość.

-
-
-
-
-
-


Funkcje EXW
 •   Nagrodzony „Najlepszym dostawcą usług kryptograficznych” (Next Block Guru Awards).

 •   Firma zarejestrowana w Europie z siedzibą w Austrii.

 •   

 •   Możliwe wpłaty SEPA w walutach FIAT (EUR).

 •   Natychmiastowa wymiana FIAT na kryptowaluty i kryptowaluty między sobą.

 •   Intuicyjna i łatwa obsługa.

 •   Płatność, przelew i wymiana są realizowane natychmiast - Instant-Change umożliwia.

 •   Dzienne wypłaty premii do 0,32% za przechowywanie tokenów premiowych EXW.

 •   Wypłaty są możliwe w dowolnym momencie.

 •   Lukratywny program rekomendacji.

 •   Car Program (program samochodowy z wynajmem długoterminowym bez kontroli kredytowej)

 •   Światowe chmury nieruchomości (Real Estate Clouds).

 •   Przychody z własnego wymiennika białej etykiety.

 •   Współpraca z wykwalifikowanymi partnerami handlowymi.

 •   Już wkrótce: karta kredytowa (Crypto Credit Card), płatności SEPA, połączenie z dealerem za pośrednictwem systemu POS (Point of Sale) i program podróży (loty, podróże, hotele).

Najwyższej klasy eksperci w dziedzinie kryptografii w EXW

GIACOMO ARCARO

Jest jednym z najbardziej doświadczonych Europejczyków Growth Hacker. Jest profesorem w Collège Des Ingénieurs w TAG Innovation School. Giacomo jest założycielem Black Marketing Guru i Confindustria Speaker. Opuścił CercaClienti.it w 2015 r. Za 1 mln EUR i jest obecnie jednym z najbardziej wpływowych europejskich konsultantów ICO z ponad 140 000 obserwujących krypto. Pracuje we włoskim kościele od XII. Century i prowadzi zespół 30 Growth hakerów z całej Europy.
ELOISA MARCHESONI

Jest obecnie najmłodszym konsultantem ICO, IEO i STO na scenie kryptograficznej, jest wpływowym pisarzem artykułów dla niektórych głównych mediów i prawdziwym ewangelistą blockchain. Eloisa został nazwany numerem 1 wśród europejskich architektów tokenów i ekspertów EloisaX. Jest jedną z wiodących kobiet w branży blockchain, jest wymieniona jako taka przez Humans of Blockchain i aktywnie uczestniczy w projekcie „NYC Women in Blockchain” i jest członkiem różnych stowarzyszeń blockchain.
GIOVANNI CASAGRANDE

Nazwa Casagrande jest znana w świecie kryptowaluty. Giovanni jest Włochem i ma ponad 20-letnie doświadczenie marketingowe. Przez ostatnie 5 lat pracował w branży kryptowalut, jest pisarzem, mówcą publicznym i konsultantem ds. Marketingu i Growth Hacking przy wielu projektach.


Nagrody i wyróżnienia

Najlepszy dostawca usług płatności kryptograficznych
Na Next Guru Awards 2019 usługa płatności EXW Portfel otrzymała „Best Crypto Payment Service Provider”. Do wybitnych osiągnięć EXW Wallet w zakresie tej nagrody należą innowacyjne płatności i codzienne premie za rozwiązania handlu kryptowalutami, które pomagają użytkownikom generować przychody, systemy POS oparte na kryptowalutach, unikalne karty kredytowe kryptowaluty, długoterminowe wynajem samochodów i inicjatywy w chmurze nieruchomości.

Najlepszy przedsiębiorca Blockchain poniżej 30 lat
W World Blockchain Summit założyciel EXW Wallet, Benjamin Herzog, współzałożyciel Manuel Batista, współzałożyciel i CNO Pirmin Troger wszyscy otrzymali nagrodę „Best Blockchain Entrepreneur under 30”. Nagroda jest wyrazem uznania dla ich wysiłków na rzecz urzeczywistnienia pomysłów EXW Wallet.ZAREJESTRUJ SIę


Instrukcja rejestracji

Recenzja EXW / EXchangeWorld (ExWorld): EXWallet, EXShift, EXDrive, EXCloud, EXTrade, EXMall i więcej - Kupuj kryptowaluty (BitCoin i Ethereum) i tokeny i płać EUR (FIAT). Płatności premiowe za przechowywanie tokenów. Portfel z kartą kredytową Crypto i własnym kontem bankowym. Płatności w FIAT i kryptowalutach.


EXW-Token -włoski, wietnamski, węgierski, ukraiński, turecki, tajski, słoweński, słowacki, szwedzki, serbski, rumuński, rosyjski, portugalski, polski, norweski, niemiecki, japoński, holenderski, hiszpański, hinduski, grecki, francuski, fiński, duński, Czech, chorwacki, chiński, bułgarski, bośniacki, białoruski, angielski, albański, Polska, Poland
polski, Polish - Polska, polski - invest in grow
polski - participate in cannabis/a>
polski - cannabis participation

Poproś o darmową stronę zespołu
Ta strona z linkiem rejestracyjnym i dodatkowymi materiałami marketingowymi jest udostępniana bezpłatnie, jeśli wcześniej zarejestrowałeś się tutaj w EXW.

 

NIEZALEŻNY PARTNER EXW GLOBAL AG
Link Rejestracja :
https://exw2.exw-wallet.com/?ref=unknown


 
Dziękuję!

Decydujący dla Twojego sukcesu jest silny zespół.
Otrzymasz tę stronę główną za darmo, a także dodatkowe strony docelowe i dodatkowe materiały marketingowe.


Wystarczy wpisać swój adres e-mail:


WAŻNA INFORMACJA:

Ta strona nie jest ani osobiste doradztwo finansowe, ani porady inwestycyjnej. Informacje na tej stronie internetowej nie uwzględnienia indywidualnego charakteru swoich celów inwestycyjnych, sytuacji finansowej i potrzeb inwestycyjnych. Twoim zadaniem jest, aby ocenić, czy informacje zawarte na tej stronie internetowej jest odpowiedni do Twoich indywidualnych celów inwestycyjnych, sytuacji finansowej i potrzeb inwestycyjnych. Powinieneś zrobić tę recenzję przed podjęciem decyzji inwestycyjnej na podstawie informacji zawartych na tej stronie. .

EXW-Wallet with Exchange, POS-System, and Crypto Credit Card - Token :Odpowiedź na rosnące problemy w świecie finansowym, a także na globalizację i płatności międzynarodowe. Doświadczenie, recenzje, samouczek i recenzje dotyczące tego portfela bonusowego. - Przegląd, test konsumencki, informacje i doświadczenie w zakresie programu samochodowego, portfela premiowego, wymiennika, chmury nieruchomości, karty kredytowej Crypto, handlu, systemu POS i programu lotów : Recenzja EXW / EXchangeWorld (ExWorld): EXWallet, EXShift, EXDrive, EXCloud, EXTrade, EXMall i więcej !


polski, Polish - Poland, Polska, Poland
/ Albanian, english, belarusian, Bosnian, Bulgarian, Chinese, Croatian, Czech, danish, Finnish, French, Greek, hindi, spanish, Dutch, Japanese, German, Norwegian, Polish, Portuguese, Russian, romanian, Serbian, Swedish, Slovak, Slovenian, Thai, Turkish, Ukrainian, Hungarian, Vietnamese, Italian, Recenzja EXW / EXchangeWorld (ExWorld) EXWallet: doświadczenia, pobieranie, testowanie i informacje. Rachunek bankowy FIAT, EXWallet (Crypto-Wallet), EXShift (Exchanger), EXDrive (Car Program), EXCloud (Real Estate, StartUp, Art,Masternode ), EXTrade (Trading Partner), EXMall (Shopping).

Copyright © 2022            EXW Regulamin